KASZTANKOWE PRZEDSZKOLE

Przedszkole nr 36 w Dąbrowie Górniczej

Motylki

motylki.gif1

ZABAWY Z DYNIĄ. Nasze Panie przygotowały dla nas niespodziankę - zabawy z dynią. Były więc zagadki, teatrzyk, zabawy matematyczne, dyniowy tor przeszkód i tańce. Potem każdy stworzył dyniowego potworka i spróbował dyniowej zupy. Wszystko było dyniowe. Było wesoło i fajnie.
OSIKOWA DOLINA. W październiku nasze Panie zorganizowały dla nas i naszych Rodziców wyjazd integracyjny na warsztaty do Koziegłów. Wszyscy rano wsiedliśmy do autobusu i pojechaliśmy do "OSIKOWEJ DOLINY". Mogliśmy tam podziwiać sztukę ludową z osikowych wiórek. Wydawało się to trudne do wykonania, ale w rezultacie wszyscy postarali się i powstały piękne rękodzieła. Ozdobią nasze stoły w Święta Bożego Narodzenia.
DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA. 20 września obchodzony jest „Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka” dlatego nasze Panie przygotowały dla nas mnóstwo niespodzianek. Były zabawy przy pianinie, tor przeszkód, zgadywanki, i wiele innych ciekawych zabaw. Na koniec nasze Mamy przygotowały dla nas słodki poczęstunek. Bardzo dziękujemy wszystkim za wspaniały dzień.
WITAMY NOWY ROK SZKOLNY. Mamy już wrzesień, a z nim rozpoczął się nowy rok szkolny. Wróciliśmy więc z wakacji do naszego przedszkola. A tam wiele zmian. Pierwsza dotyczy naszej nowej sali. Teraz jesteśmy już starsi i nasza sala jest na parterze. Nazywamy się Motylki i mamy nowe Panie. Jedną z nich znamy z naszego przedszkola a druga jest też, tak jak niektórzy z nas, po raz pierwszy w naszym przedszkolu. Pierwszy dzień był ciekawy. Poznaliśmy nowych kolegów i koleżanki i wspólnie stemplowaliśmy dłońmi nasze drzewka przyjaźni. Nie każdy chciał na początku, ale potem wszyscy pracowali aż miło. Obejrzyjcie galerię. Fajnie znowu chodzić do przedszkola.

 

Copyright © 2011. Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Przedszkole nr 36 w Dąbrowie Górniczej